Наші магазини
0
0
0
 • ua
 • ru
 • Адміністрація Інтернет-магазину Пряна Хата:

  Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете під час реєстрації, зберігатиметься у захищеній інформаційній базі. Інтернет-магазин Пряна Хата забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання замовлення.

  Ваші реєстраційні дані нам необхідні тільки щоб наші менеджери зуміли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт у необхідне місце в строк.

  Окрім цього, зареєструвавшись, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину: нові надходження товару, розпродажі, спеціальні програми, знижки та бонуси.

  У разі якщо у Вас виникнуть якісь труднощі або питання з авторизації-реєстрації в інтернет магазині - пишіть на адресу електронної пошти zakaz@pryana-hata.com.ua і ми завжди допоможемо Вам!

  Співробітники інтернет магазину Пряна Хата ніколи не попросять у Вас даних пластикової картки або інших конфіденційних реквізитів.

  Особисті відомості та безпека: